Logo

Działka na sprzedaż, 5 209,00 m², oferta nr PAN426128

4 400 000 zł

845 zł /m²

Rata 20 587 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Wiczlino

Działka 5 209,00 m², oferta nr , PAN426128, Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, Wiczlino
PAN426128 - zdjęcie nr 0
PAN426128 - zdjęcie nr 1
PAN426128 - zdjęcie nr 2
PAN426128 - zdjęcie nr 3
PAN426128 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 5209 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

845 zł

Powierzchnia:

5 209,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą