Logo

Działka na sprzedaż, 1 629,00 m², oferta nr 44778/3186/OGS

690 000 zł

424 zł /m²

Rata 3 228 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Działka na sprzedaż 1629 m², Fabryczna, Elbląg

Elbląg, Fabryczna

Działka 1 629,00 m², oferta nr , 44778/3186/OGS, Elbląg, Fabryczna
44778/3186/OGS - zdjęcie nr 0
Lokalizacja działki 1629 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

424 zł

Powierzchnia:

1 629,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą