Logo

Dom na sprzedaż, 210,00 m², oferta nr VTS-DS-7249

550 000 zł

2 619 zł /m²

Rata 2 573 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty VERITAS Nieruchomości

Żywiec

Dom 210,00 m², oferta nr , VTS-DS-7249, Żywiec
VTS-DS-7249 - zdjęcie nr 0
VTS-DS-7249 - zdjęcie nr 1
VTS-DS-7249 - zdjęcie nr 2
VTS-DS-7249 - zdjęcie nr 3
VTS-DS-7249 - zdjęcie nr 4
VTS-DS-7249 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

210,00 m²

Powierzchnia działki:

976,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?