Logo

Dom na sprzedaż, 169,26 m², oferta nr SDLOCA221

750 000 zł

4 431 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Dąbrowa Górnicza, Żurawinowa

Dom 169,26 m², oferta nr , SDLOCA221, Dąbrowa Górnicza, Żurawinowa
SDLOCA221 - zdjęcie nr 0
SDLOCA221 - zdjęcie nr 1
SDLOCA221 - zdjęcie nr 2
SDLOCA221 - zdjęcie nr 3
SDLOCA221 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 169.26 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

169,26 m²

Powierzchnia działki:

748,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?