Logo

Dom na sprzedaż, 250,00 m², oferta nr 24853

2 090 000 zł

8 360 zł /m²

Rata 9 779 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zieleniewo

Dom 250,00 m², oferta nr , 24853, Zieleniewo
24853 - zdjęcie nr 0
24853 - zdjęcie nr 1
24853 - zdjęcie nr 2
24853 - zdjęcie nr 3
24853 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 250 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

250,00 m²

Powierzchnia działki:

1 503,00 m²

Rok Budowy:

2016

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?