Logo

Dom na sprzedaż, 81,00 m², oferta nr SDMAMI234

620 000 zł

7 654 zł /m²

Rata 2 901 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Łodygowice, Żeromskiego

Dom 81,00 m², oferta nr , SDMAMI234, Łodygowice, Żeromskiego
SDMAMI234 - zdjęcie nr 0
SDMAMI234 - zdjęcie nr 1
SDMAMI234 - zdjęcie nr 2
SDMAMI234 - zdjęcie nr 3
SDMAMI234 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 81 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

81,00 m²

Powierzchnia działki:

1 180,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?