Logo

Dom na sprzedaż, 220,00 m², oferta nr WIL185092

2 300 000 zł

10 455 zł /m²

Rata 10 761 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Wilsons Nieruchomości

Warszawa, Białołęka, Zdziarska

Dom 220,00 m², oferta nr , WIL185092, Warszawa, Białołęka, Białołęka, Zdziarska
WIL185092 - zdjęcie nr 0
WIL185092 - zdjęcie nr 1
WIL185092 - zdjęcie nr 2
WIL185092 - zdjęcie nr 3
WIL185092 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 220 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

220,00 m²

Powierzchnia działki:

1 737,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2007

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?