Logo

Dom na sprzedaż, 122,00 m², oferta nr 1857/17584/ODS

800 000 zł

6 557 zł /m²

Rata 3 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty A.Z. Gwarancja

Zawada

Dom 122,00 m², oferta nr , 1857/17584/ODS, Zawada
1857/17584/ODS - zdjęcie nr 0
1857/17584/ODS - zdjęcie nr 1
1857/17584/ODS - zdjęcie nr 2
1857/17584/ODS - zdjęcie nr 3
1857/17584/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 122 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

122,00 m²

Powierzchnia działki:

250,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?