Logo

Dom na sprzedaż, 85,35 m², oferta nr CIZY121

790 000 zł

9 256 zł /m²

Rata 3 696 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Zakrzewo Wielkie

Dom 85,35 m², oferta nr , CIZY121, Zakrzewo Wielkie
CIZY121 - zdjęcie nr 0
CIZY121 - zdjęcie nr 1
CIZY121 - zdjęcie nr 2
CIZY121 - zdjęcie nr 3
CIZY121 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 85.35 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

85,35 m²

Powierzchnia działki:

7 200,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2012

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?