Logo

Dom na sprzedaż, 437,00 m², oferta nr AG843239

3 460 000 zł

7 918 zł /m²

Rata 16 188 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Ostrowo, Zabytkowa

Dom 437,00 m², oferta nr , AG843239, Ostrowo, Zabytkowa
AG843239 - zdjęcie nr 0
AG843239 - zdjęcie nr 1
AG843239 - zdjęcie nr 2
AG843239 - zdjęcie nr 3
AG843239 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 437 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

437,00 m²

Powierzchnia działki:

1 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?