Dom na sprzedaż, 155,92 m², oferta nr SDKATY207
899 000 zł
5 766 zł /m²
Rata 4 206 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Dom z oferty Metrohouse
Wyszków

6

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
155,92 m²
Powierzchnia działki:
233,00 m²
Typ domu:
bliźniak
Rok Budowy:
2024
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Marzysz o domu za granicą?