Logo

Dom na sprzedaż, 173,00 m², oferta nr 7151/3098/ODS

1 100 000 zł

6 358 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Wyszków

Dom 173,00 m², oferta nr , 7151/3098/ODS, Wyszków
7151/3098/ODS - zdjęcie nr 0
7151/3098/ODS - zdjęcie nr 3
7151/3098/ODS - zdjęcie nr 4
Galeria

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

173,00 m²

Powierzchnia działki:

217,00 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

1990

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?