Logo

Dom na sprzedaż, 142,00 m², oferta nr PAN429369

799 000 zł

5 627 zł /m²

Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Juszkowo, Wypoczynkowa

Dom 142,00 m², oferta nr , PAN429369, Juszkowo, Wypoczynkowa
PAN429369 - zdjęcie nr 0
PAN429369 - zdjęcie nr 1
PAN429369 - zdjęcie nr 2
PAN429369 - zdjęcie nr 3
PAN429369 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 142 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

142,00 m²

Powierzchnia działki:

336,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?