Logo

Dom na sprzedaż, 217,00 m², oferta nr 6761/2089/ODS

1 365 000 zł

6 290 zł /m²

Rata 6 387 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Toruń, Koniuchy, Wspólna

Dom 217,00 m², oferta nr , 6761/2089/ODS, Toruń, Koniuchy, Wspólna
6761/2089/ODS - zdjęcie nr 0
6761/2089/ODS - zdjęcie nr 1
6761/2089/ODS - zdjęcie nr 2
6761/2089/ODS - zdjęcie nr 3
6761/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 217 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

217,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?