Logo

Dom na sprzedaż, 120,70 m², oferta nr SDKERA111

1 020 000 zł

8 451 zł /m²

Rata 4 772 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Wojcieszyce

Dom 120,70 m², oferta nr , SDKERA111, Wojcieszyce
Lokalizacja domu 120.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

120,70 m²

Powierzchnia działki:

1 086,00 m²

Typ domu:

blok

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?