Logo

Dom na sprzedaż, 141,00 m², oferta nr SDMIME712

780 000 zł

5 532 zł /m²

Rata 3 649 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Wojciechów

Dom 141,00 m², oferta nr , SDMIME712, Wojciechów
SDMIME712 - zdjęcie nr 0
SDMIME712 - zdjęcie nr 1
SDMIME712 - zdjęcie nr 2
SDMIME712 - zdjęcie nr 3
SDMIME712 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 141 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

141,00 m²

Powierzchnia działki:

3 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2013

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?