Logo

Dom na sprzedaż, 89,96 m², oferta nr PAN249766

799 000 zł

8 882 zł /m²

Rata 3 738 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Banino, Wojciecha Kossaka

Dom 89,96 m², oferta nr , PAN249766, Banino, Wojciecha Kossaka
PAN249766 - zdjęcie nr 0
PAN249766 - zdjęcie nr 1
PAN249766 - zdjęcie nr 2
PAN249766 - zdjęcie nr 3
PAN249766 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 89.96 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

89,96 m²

Powierzchnia działki:

100,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2018

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?