Logo

Dom na sprzedaż, 398,00 m², oferta nr SDDOGE933

650 000 zł

1 633 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Ogrodzieniec, Władysława jagiełły

Dom 398,00 m², oferta nr , SDDOGE933, Ogrodzieniec, Władysława jagiełły
SDDOGE933 - zdjęcie nr 0
SDDOGE933 - zdjęcie nr 1
SDDOGE933 - zdjęcie nr 2
SDDOGE933 - zdjęcie nr 3
SDDOGE933 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 398 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

398,00 m²

Powierzchnia działki:

1 093,00 m²

Typ domu:

dom wielorodzinny

Rok Budowy:

1970

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?