Logo

Dom na sprzedaż, 200,00 m², oferta nr DRG-DS-293

620 000 zł

3 100 zł /m²

Rata 2 901 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wisła

Dom 200,00 m², oferta nr , DRG-DS-293, Wisła
DRG-DS-293 - zdjęcie nr 0
DRG-DS-293 - zdjęcie nr 1
DRG-DS-293 - zdjęcie nr 2
DRG-DS-293 - zdjęcie nr 3
DRG-DS-293 - zdjęcie nr 4
DRG-DS-293 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

9 pokoi

Powierzchnia:

200,00 m²

Powierzchnia działki:

1 152,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1979

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?