Logo

Dom na sprzedaż, 176,00 m², oferta nr FRP-DS-197586

900 000 zł

5 114 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Nieruchomości Furman

Wieleń

Dom 176,00 m², oferta nr , FRP-DS-197586, Wieleń
FRP-DS-197586 - zdjęcie nr 0
FRP-DS-197586 - zdjęcie nr 1
FRP-DS-197586 - zdjęcie nr 2
FRP-DS-197586 - zdjęcie nr 3
FRP-DS-197586 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 176 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

176,00 m²

Powierzchnia działki:

70 018,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?