Logo

Dom na sprzedaż, 250,00 m², oferta nr QUKU610

900 000 zł

3 600 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Węgrzce

Dom 250,00 m², oferta nr , QUKU610, Węgrzce
QUKU610 - zdjęcie nr 0
QUKU610 - zdjęcie nr 1
Galeria

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

250,00 m²

Powierzchnia działki:

700,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1992

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?