Logo

Dom na sprzedaż, 430,00 m², oferta nr 3546/3098/ODS

2 500 000 zł

5 814 zł /m²

Rata 11 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Wesoła

Dom 430,00 m², oferta nr , 3546/3098/ODS, Warszawa, Wesoła, Wesoła
3546/3098/ODS - zdjęcie nr 0
3546/3098/ODS - zdjęcie nr 1
3546/3098/ODS - zdjęcie nr 2
3546/3098/ODS - zdjęcie nr 3
3546/3098/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 430 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

430,00 m²

Powierzchnia działki:

730,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1999

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?

Dom na sprzedaż, 430,00 m², Warszawa, Wesoła, 3546/3098/ODS | Tabelaofert.pl