Logo

Dom na sprzedaż, 740,00 m², oferta nr DEFI012

4 570 000 zł

6 176 zł /m²

Rata 21 382 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Warszawa, Rembertów

Dom 740,00 m², oferta nr , DEFI012, Warszawa, Rembertów, Rembertów
DEFI012 - zdjęcie nr 0
DEFI012 - zdjęcie nr 1
DEFI012 - zdjęcie nr 2
DEFI012 - zdjęcie nr 3
DEFI012 - zdjęcie nr 4
DEFI012 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

740,00 m²

Powierzchnia działki:

1 254,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1992

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?