Logo

Dom na sprzedaż, 211,16 m², oferta nr FWR-DS-196664

950 000 zł

4 499 zł /m²

Rata 4 445 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Nieruchomości Furman

Wągrowiec

Dom 211,16 m², oferta nr , FWR-DS-196664, Wągrowiec
FWR-DS-196664 - zdjęcie nr 0
FWR-DS-196664 - zdjęcie nr 1
FWR-DS-196664 - zdjęcie nr 2
FWR-DS-196664 - zdjęcie nr 3
FWR-DS-196664 - zdjęcie nr 4
FWR-DS-196664 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

211,16 m²

Powierzchnia działki:

193,00 m²

Typ domu:

kamienica

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?