Logo

Dom na sprzedaż, 103,00 m², oferta nr FWR-DS-199214

729 000 zł

7 078 zł /m²

Rata 3 411 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Nieruchomości Furman

Wągrowiec

Dom 103,00 m², oferta nr , FWR-DS-199214, Wągrowiec
FWR-DS-199214 - zdjęcie nr 0
FWR-DS-199214 - zdjęcie nr 2
FWR-DS-199214 - zdjęcie nr 3
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

103,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?