Logo

Dom na sprzedaż, 176,62 m², oferta nr FWR-DS-198513

1 400 000 zł

7 927 zł /m²

Rata 6 550 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Nieruchomości Furman

Wągrowiec

Dom 176,62 m², oferta nr , FWR-DS-198513, Wągrowiec
FWR-DS-198513 - zdjęcie nr 0
FWR-DS-198513 - zdjęcie nr 1
FWR-DS-198513 - zdjęcie nr 2
FWR-DS-198513 - zdjęcie nr 3
FWR-DS-198513 - zdjęcie nr 4
FWR-DS-198513 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

176,62 m²

Powierzchnia działki:

25 100,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?