Logo

Dom na sprzedaż, 204,80 m², oferta nr GRS-DS-3158

1 599 000 zł

7 808 zł /m²

Rata 7 481 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Ustka

Dom 204,80 m², oferta nr , GRS-DS-3158, Ustka
GRS-DS-3158 - zdjęcie nr 0
GRS-DS-3158 - zdjęcie nr 1
GRS-DS-3158 - zdjęcie nr 2
GRS-DS-3158 - zdjęcie nr 3
GRS-DS-3158 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 204.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

204,80 m²

Powierzchnia działki:

1 744,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2012

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?