Logo

Dom na sprzedaż, 137,00 m², oferta nr 6717/2089/ODS

1 490 000 zł

10 876 zł /m²

Rata 6 971 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Skawina, Tyniecka

Dom 137,00 m², oferta nr , 6717/2089/ODS, Skawina, Tyniecka
6717/2089/ODS - zdjęcie nr 0
6717/2089/ODS - zdjęcie nr 1
6717/2089/ODS - zdjęcie nr 2
6717/2089/ODS - zdjęcie nr 3
6717/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 137 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

137,00 m²

Powierzchnia działki:

510,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?