Logo

Dom na sprzedaż, 309,00 m², oferta nr FRP-DS-198385-11

1 490 000 zł

4 822 zł /m²

Rata 6 971 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Nieruchomości Furman

Tuczno

Dom 309,00 m², oferta nr , FRP-DS-198385-11, Tuczno
FRP-DS-198385-11 - zdjęcie nr 0
FRP-DS-198385-11 - zdjęcie nr 1
FRP-DS-198385-11 - zdjęcie nr 2
FRP-DS-198385-11 - zdjęcie nr 3
FRP-DS-198385-11 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 309 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

12 pokoi

Powierzchnia:

309,00 m²

Powierzchnia działki:

12 600,00 m²

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?