Logo

Dom na sprzedaż, 100,00 m², oferta nr FRP-DS-198602

680 000 zł

6 800 zł /m²

Rata 3 182 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Nieruchomości Furman

Trzcianka

Dom 100,00 m², oferta nr , FRP-DS-198602, Trzcianka
FRP-DS-198602 - zdjęcie nr 0
FRP-DS-198602 - zdjęcie nr 1
FRP-DS-198602 - zdjęcie nr 2
FRP-DS-198602 - zdjęcie nr 3
FRP-DS-198602 - zdjęcie nr 4
FRP-DS-198602 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

100,00 m²

Powierzchnia działki:

1 031,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?