Logo

Dom na sprzedaż, 181,00 m², oferta nr SDZUBY501

1 600 000 zł

8 840 zł /m²

Rata 7 486 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Biskupiec, Tartaczna

Dom 181,00 m², oferta nr , SDZUBY501, Biskupiec, Tartaczna
SDZUBY501 - zdjęcie nr 0
SDZUBY501 - zdjęcie nr 1
SDZUBY501 - zdjęcie nr 2
SDZUBY501 - zdjęcie nr 3
SDZUBY501 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 181 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

181,00 m²

Powierzchnia działki:

808,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2023

Dom na sprzedaż, 181,00 m², Biskupiec, Tartaczna, SDZUBY501 | Tabelaofert.pl