Logo

Dom na sprzedaż, 170,00 m², oferta nr TC431914

775 000 zł

4 559 zł /m²

Rata 3 626 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Opole, Zakrzów, Tarnogórska

Dom 170,00 m², oferta nr , TC431914, Opole, Zakrzów, Tarnogórska
TC431914 - zdjęcie nr 0
TC431914 - zdjęcie nr 1
TC431914 - zdjęcie nr 2
TC431914 - zdjęcie nr 3
TC431914 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 170 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

170,00 m²

Powierzchnia działki:

399,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1939

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?