Logo

Dom na sprzedaż, 99,00 m², oferta nr SDLUZA231

499 000 zł

5 040 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Targanice

Dom 99,00 m², oferta nr , SDLUZA231, Targanice
SDLUZA231 - zdjęcie nr 0
SDLUZA231 - zdjęcie nr 1
SDLUZA231 - zdjęcie nr 2
SDLUZA231 - zdjęcie nr 3
SDLUZA231 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 99 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

99,00 m²

Powierzchnia działki:

6 303,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1950

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?