Logo

Dom na sprzedaż, 100,20 m², oferta nr FRP-DS-197336

438 000 zł

4 371 zł /m²

Rata 2 049 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Nieruchomości Furman

Szydłowo

Dom 100,20 m², oferta nr , FRP-DS-197336, Szydłowo
FRP-DS-197336 - zdjęcie nr 0
FRP-DS-197336 - zdjęcie nr 1
FRP-DS-197336 - zdjęcie nr 2
FRP-DS-197336 - zdjęcie nr 3
FRP-DS-197336 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 100.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

100,20 m²

Powierzchnia działki:

1 088,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?