Logo

Dom na sprzedaż, 133,59 m², oferta nr TTT-000001519

890 000 zł

6 662 zł /m²

Rata 4 164 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Plures

Wołomin, Szosa Jadowska

Dom 133,59 m², oferta nr , TTT-000001519, Wołomin, Szosa Jadowska
TTT-000001519 - zdjęcie nr 0
TTT-000001519 - zdjęcie nr 1
TTT-000001519 - zdjęcie nr 2
TTT-000001519 - zdjęcie nr 3
TTT-000001519 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 133.59 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

133,59 m²

Typ domu:

szeregowy

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?