Logo

Dom na sprzedaż, 61,10 m², oferta nr PAN155339

390 000 zł

6 383 zł /m²

Rata 1 825 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Pomlewo, Szkolna

Dom 61,10 m², oferta nr , PAN155339, Pomlewo, Szkolna
PAN155339 - zdjęcie nr 0
PAN155339 - zdjęcie nr 1
PAN155339 - zdjęcie nr 2
PAN155339 - zdjęcie nr 3
PAN155339 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 61.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

61,10 m²

Powierzchnia działki:

500,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1973

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?