Logo

Dom na sprzedaż, 295,09 m², oferta nr PAN786586

1 499 000 zł

5 080 zł /m²

Rata 7 013 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Pogórze, Szkolna

Dom 295,09 m², oferta nr , PAN786586, Pogórze, Szkolna
PAN786586 - zdjęcie nr 0
PAN786586 - zdjęcie nr 1
PAN786586 - zdjęcie nr 2
PAN786586 - zdjęcie nr 3
PAN786586 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 295.09 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

295,09 m²

Powierzchnia działki:

954,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?