Logo

Dom na sprzedaż, 221,27 m², oferta nr SDHUCU142

515 000 zł

2 327 zł /m²

Rata 2 410 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Zieleniewo, Szczecińska

Dom 221,27 m², oferta nr , SDHUCU142, Zieleniewo, Szczecińska
SDHUCU142 - zdjęcie nr 0
SDHUCU142 - zdjęcie nr 1
SDHUCU142 - zdjęcie nr 2
SDHUCU142 - zdjęcie nr 3
SDHUCU142 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 221.27 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

221,27 m²

Powierzchnia działki:

250,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1937

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?