Logo

Dom na sprzedaż, 107,73 m², oferta nr KIDI723

552 000 zł

5 124 zł /m²

Rata 2 583 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Szczecinek

Dom 107,73 m², oferta nr , KIDI723, Szczecinek
KIDI723 - zdjęcie nr 0
KIDI723 - zdjęcie nr 1
KIDI723 - zdjęcie nr 2
KIDI723 - zdjęcie nr 3
KIDI723 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 107.73 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

107,73 m²

Powierzchnia działki:

1 542,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1931

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?