Logo

Dom na sprzedaż, 257,02 m², oferta nr PAN732867

2 750 000 zł

10 700 zł /m²

Rata 12 867 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Matarnia, Klukowo, Synów Pułku

Dom 257,02 m², oferta nr , PAN732867, Gdańsk, Matarnia, Klukowo, Synów Pułku
PAN732867 - zdjęcie nr 0
PAN732867 - zdjęcie nr 1
PAN732867 - zdjęcie nr 2
PAN732867 - zdjęcie nr 3
PAN732867 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 257.02 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

257,02 m²

Powierzchnia działki:

1 206,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2010

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?