Logo

Dom na sprzedaż, 113,94 m², oferta nr 44637

1 190 000 zł

10 444 zł /m²

Rata 5 568 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Świętego Jacka

Dom 113,94 m², oferta nr , 44637, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Świętego Jacka
44637 - zdjęcie nr 0
44637 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja domu 113.94 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

113,94 m²

Powierzchnia działki:

143,00 m²

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?