Logo

Dom na sprzedaż, 219,00 m², oferta nr SDPOZU390

1 799 000 zł

8 215 zł /m²

Rata 8 417 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Warszawianka, Św. Rity

Dom 219,00 m², oferta nr , SDPOZU390, Warszawianka, Św. Rity
SDPOZU390 - zdjęcie nr 0
SDPOZU390 - zdjęcie nr 1
SDPOZU390 - zdjęcie nr 2
SDPOZU390 - zdjęcie nr 3
SDPOZU390 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 219 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

219,00 m²

Powierzchnia działki:

1 500,00 m²

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?