Logo

Dom na sprzedaż, 38,00 m², oferta nr DS-14832

255 000 zł

6 711 zł /m²

Rata 1 193 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Sulejów

Dom 38,00 m², oferta nr , DS-14832, Sulejów
DS-14832 - zdjęcie nr 0
DS-14832 - zdjęcie nr 1
DS-14832 - zdjęcie nr 2
DS-14832 - zdjęcie nr 3
DS-14832 - zdjęcie nr 4
DS-14832 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

38,00 m²

Powierzchnia działki:

272,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?