Logo

Dom na sprzedaż, 74,00 m², oferta nr ASK-DS-51322

350 000 zł

4 730 zł /m²

Rata 1 638 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Strzelce

Dom 74,00 m², oferta nr , ASK-DS-51322, Strzelce
ASK-DS-51322 - zdjęcie nr 0
ASK-DS-51322 - zdjęcie nr 1
ASK-DS-51322 - zdjęcie nr 2
ASK-DS-51322 - zdjęcie nr 3
ASK-DS-51322 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 74 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

74,00 m²

Powierzchnia działki:

3 000,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1950

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?