Logo

Dom na sprzedaż, 157,03 m², oferta nr ROFA797

1 399 000 zł

8 909 zł /m²

Rata 6 546 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Stare Grochale

Dom 157,03 m², oferta nr , ROFA797, Stare Grochale
ROFA797 - zdjęcie nr 0
ROFA797 - zdjęcie nr 1
ROFA797 - zdjęcie nr 2
ROFA797 - zdjęcie nr 3
ROFA797 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 157.03 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

157,03 m²

Powierzchnia działki:

1 114,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2022

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?