Logo

Dom na sprzedaż, 119,48 m², oferta nr SDGOKO150

1 150 000 zł

9 625 zł /m²

Rata 5 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Stara Wieś

Dom 119,48 m², oferta nr , SDGOKO150, Stara Wieś
SDGOKO150 - zdjęcie nr 0
SDGOKO150 - zdjęcie nr 1
SDGOKO150 - zdjęcie nr 2
SDGOKO150 - zdjęcie nr 3
SDGOKO150 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 119.48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

119,48 m²

Powierzchnia działki:

325,00 m²

Typ domu:

segment skrajny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?