Logo

Dom na sprzedaż, 95,48 m², oferta nr PRP-DS-75942

380 000 zł

3 980 zł /m²

Rata 1 778 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Stąporków

Dom 95,48 m², oferta nr , PRP-DS-75942, Stąporków
PRP-DS-75942 - zdjęcie nr 0
PRP-DS-75942 - zdjęcie nr 1
PRP-DS-75942 - zdjęcie nr 2
PRP-DS-75942 - zdjęcie nr 3
PRP-DS-75942 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 95.48 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

95,48 m²

Powierzchnia działki:

1 972,00 m²

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?