Logo

Dom na sprzedaż, 240,00 m², oferta nr TB#253147920

1 497 000 zł

6 238 zł /m²

Rata 7 004 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty TopBrokers.pl

Stanisławów Pierwszy

Dom 240,00 m², oferta nr , TB#253147920, Stanisławów Pierwszy
TB#253147920 - zdjęcie nr 0
TB#253147920 - zdjęcie nr 1
TB#253147920 - zdjęcie nr 2
TB#253147920 - zdjęcie nr 3
TB#253147920 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 240 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

240,00 m²

Powierzchnia działki:

1 226,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2003

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?