Logo

Dom na sprzedaż, 200,00 m², oferta nr GH421362

1 199 000 zł

5 995 zł /m²

Rata 5 610 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Greathouse

Szydłów, Solecka

Dom 200,00 m², oferta nr , GH421362, Szydłów, Solecka
GH421362 - zdjęcie nr 0
GH421362 - zdjęcie nr 1
GH421362 - zdjęcie nr 2
GH421362 - zdjęcie nr 3
GH421362 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 200 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

7 pokoi

Powierzchnia:

200,00 m²

Powierzchnia działki:

2 525,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1990

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?