Logo

Dom na sprzedaż, 235,00 m², oferta nr 834249

1 980 000 zł

8 426 zł /m²

Rata 9 264 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 235 m², Sokola, Oława

Oława, Sokola

Dom 235,00 m², oferta nr , 834249, Oława, Sokola
834249 - zdjęcie nr 0
834249 - zdjęcie nr 1
834249 - zdjęcie nr 2
834249 - zdjęcie nr 3
834249 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 235 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

235,00 m²

Powierzchnia działki:

974,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2021

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?